Project [2 day]

31. března 2013 v 20:06 | Littlew'ft |  .Basket.
Day two of the project.

RODIČE.

Tumblr_mkgol86uga1qg84l9o1_500_large

Překlad: ,,Moji rodiče si myslí, že mě znají, ale neznají. Nejvíce mě děsí jejich zjištění."
Jo, je to tak. Moji rodiče si toto opravdu myslí. Kdyby jen věděli, čeho jsem schopná a co dělám. Určitě by se jim nelíbilo, kdyby věděli, že jsem kouřila .. Toto téma si vezmeme jen z nadhledu, jak to mám já s rodiči.. Ráno, máma táta vstanou a v půl sedmý už nejsou v baráku. Já vstávám až tak v sedm. Jdu do školy a oni jsou zatím v práci. Příjdu domů, ještě nikdo není doma. Máma přichází v půl 3tí, já jsem u sebe v pokoji, učím se nebo něco. V půl čtvrtý přichází táta, jde do garáže a dělá si co potřebuje.. Mezi tím začne máma vařit.. Já se stále učím. V půl 5 jdu na fotbal, jen řeknu, že odcházím. Příjdu v půl osmé. Jdu se vykoupat. S mámou se potkám jen mezi dveřma, zeptá se mě co ve škole.. to je všechno. Vykoupu se a jdu spát. Toto byl náš nekonečný koloběh. Jediné dny, kdy jsem s nima prohodila pár slov byly víkendy, ale když byli rodiče na chatě a já u babičky, tak to stálo taky za vyliž ... Nemůžu si stěžovat na to, že když mě něco trápí tak mě máma vyslechne a poradí, co mám dělat. Nedávno jsem se svěřila i s tím, koho chci a jak to mezi sebou máme.
Je to asi měsíc, dva.. Přišla jsem na to, že takovýhle koloběh? To prostě nejde. Vůbec jsme se neviděli, já nevěděla jestli mají nějaké změny v práci nebo tak.. Začla jsem si dělat čas .. Bylo ho čím dál víc.. Měla jsem ho i předtím, jenže jsem nevěděla, že to takhle jde dělat.. nesedět u noťasu a jít si pokecat s mamkou:)
Tumblr_mjwvnxzohf1qdlkkxo1_500_large
Rozhodně nikdy bych nechtěla o rodiče přijít. Nechci, aby se rozvedli nebo něco podobného. Nevím ani, jak bych to vzala.. Asi by to nebylo moc lehké. Jen vím jedno, chtěla bych určitě zůstat u mamky, jenže, při soudu se tě na to nikdo neptá a rozhodoval by soud.. Ne, o tomhle tu nechci psát vůbec.. Nechci nic přivolat, ani nic podobnýho..(zaťukala jsem na stůl).
559131_436834869740793_1060270827_n_large
Mám spoustu fotek z dětství a nikdy bych je nedala <3 . Mamka pracuje jako zdravotní sestřička a taťka jezdí s nákladním vozem. Nejvíc mě asi štve, že krom vánoc nemáme žádnou společnou večeři. Ale s tím vůbec nic neudělám, jelikož jak taťka jezdí s náklaďákem tak... prostě to nejde.
Dobře. V pátek mi oznámila máma, že do 20 nepůjdu na žádnou diskotéku, kvůli tomu, co se děje všude.. Jo, vůbec mě to nezajímá, protože když mě nepustí ona, tak se pustím sama:) .. Je to hrozně nefér oproti holkám, co už tam chodí ve 14 a já jak pinda asik budu do 20 sedět pátky na prdeli, ne? Pcheee. Tak to ne. Sama máma říkala, že ve 14 utekla na diskotéku a o ten průser mi to prostě stojí:) .
A co Vy? Už chodíte (jestli jste ve věku 14-15) na diskotéky? :-) Já se hodlám prchnout už na čarodějnice.. heh. :X
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mirry♥x Mirry♥x | Web | 31. března 2013 v 21:24 | Reagovat

Pekný článok :)

2 Ann xP Ann xP | Web | 1. dubna 2013 v 10:43 | Reagovat

Máme to podobný :D Mě ale mamka řekla, že do 18 nikam a já že děláš si jako prdel oni už chodí teď ve 13 a jak debil do 18..? Madafaka -_- Jako fajn mají mě rádi, ale tak to už přehání.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama